• Start
  • Nieuws
  • Afscheidsdienst ds. Bas van der Graaf (terugblik)

Afscheidsdienst ds. Bas van der Graaf (terugblik)

Op 15 april jl. hebben wij uitgebreid afscheid genomen van Bas van der Graaf.

Hij is 12 jaar verbonden geweest aan onze gemeente. In deze dienst is niet alleen stilgestaan bij het afscheid, er is ook vooruitgekeken met de bevestiging van Bas als begeleider van de pioniersplekken in Amsterdam. Vele mooie woorden zijn gesproken en Bas is ruimschoots bedankt voor al zijn werk en toewijding aan onze gemeente. De gemeenteleden hebben op 13 april ook nog op informele wijze afscheid genomen. 

DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC

Liturgie

Liturgie BvdG def rtp

Over Ons

De Jeruzalemkerk in Amsterdam-West (de Baarsjes) waar iedereen welkom is en waar we graag betrokken willen zijn op Jezus Christus, op elkaar en op de stad waar we in leven. Wij zijn een gevarieerde gemeente die deel uit maakt van de Protestantse Kerk Nederland.

Contact
Jeruzalemkerk

Jan Maijenplein 14
Amsterdam
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.