Afscheidsdienst ds. Elsbeth Gruteke

Op zondag 21 januari nemen wij afscheid van ds. Elsbeth Gruteke als predikant bij onze gemeente. In een speciale dienst staan we hier op gepaste wijze bij stil. 

Elsbeth 110 WillemJanDeBruin EOWij danken Elsbeth voor haar onafltende inzet voor de Jeruzalemkerk en zullen haar erg missen. U bent allen van harte uitgenodigd om deze dienst, die om 10:00 uur begint, bij te wonen. 

 

Over Ons

De Jeruzalemkerk in Amsterdam-West (de Baarsjes) waar iedereen welkom is en waar we graag betrokken willen zijn op Jezus Christus, op elkaar en op de stad waar we in leven. Wij zijn een gevarieerde gemeente die deel uit maakt van de Protestantse Kerk Nederland.

Contact
Jeruzalemkerk

Jan Maijenplein 14
Amsterdam
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.